Postaráme se o vaše pohodlí

Jsme připraveni provést vás světem bydlení od počátečních představ až po předání hotového domu. S námi máte jistotu, že na každém projektu pracuje tým odborníků, kteří se vyznají v architektuře, projektování, stavební legislativě, realizaci domů i provedení interiérů.

Tím však pro nás společný příběh nekončí. Našim klientům se věnujeme individuálně, a tak přirozeně navazujeme dlouhodobé vztahy. Jako každý správný parťák se rádi postaráme o vaše pohodlí, i když už bydlíte. Pomůžeme s jakoukoli údržbou, pro kterou zajistíme služby v nejvyšší kvalitě.

Konzultace

Rádi vám pomůžeme se vším, co vás zajímá v samotných počátcích úvah o novém rodinném domě. Nabízíme profesionální konzultace, v rámci kterých poradíme s optimálním řešením projektu, výběrem pozemku či financováním.

Návrhy a studie

Pokud vás některý z našich rodinných domů již zaujal, je ideálním způsobem jak začít realizovat vaše sny studie, kterou může dle individuálních požadavků zpracovat náš architekt. Studií začíná celý stavební proces.

Projekty

S projekty a návrhy si umíme hrát a upravovat je tak, aby přesně splňovaly představy našich zákazníků. Každý projekt tak může být individuální a každý dům originál vycházející z variability našeho stavebního systému.

Interiérový design

Našim zákazníkům nabízíme komplexní stavební služby, které zahrnují také design interiérů. Obývací pokoje, kuchyně, ložnice, pracovny či koupelny umíme na míru navrhnout a také vyrobit.

Stavební dokumentace

Výstavbu domů vedeme kompletně, takže pro naše zákazníky vyřizujeme vše od stavebního povolení přes zaměřování či geodetické vytyčení až po kolaudaci. S námi si můžete užívat, jak vaše bydlení roste před očima.

Pozemky a nemovitosti

Stavba se odvíjí od toho, jaký je náš pozemek a co umožňuje jeho plocha a terén. S výběrem vhodného pozemku poradíme nebo nabídneme některý z našich zdrojů. Totéž se týká portfolia již dokončených nemovitostí.