RD Trio
Dispozice 4+1
Zastavěná plocha 158 m2
Podlahová plocha 137 m2
Rozměry domu 18,15 x 12,20 m
Ener. standard "B" - velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Standard provedení domu
Tento dům stavíme od 5 514 250 Kč
Zaujal Vás tento dům? Kontaktujte nás!
Charakteristika
Rodinný dům TRIO je v posledních letech jednou z nejoblíbenějších součástí naší nabídky. Zákazníci na něm oceňují jak velkoryse navržený centrální společenský prostor, tak možnost variabilně si pohrát s uspořádáním dalších tří pokojů. TRIO je klasickým představitelem přízemních rodinných domů, tzv. bungalovů, které při užitné ploše 137 metrů čtverečních poskytují dostatek prostoru všem členům rodiny. Dle individuálních potřeb jej můžeme upravit do několika variant, ať už s valbovými střechami či s kombinací valbových a plochých střech, dále s garáží, garážovým stáním nebo pergolou.

Virtuální prohlídka domu

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.