RD Madeira
Dispozice 4+1
Zastavěná plocha 166,27 m2
Podlahová plocha 140,28 m2
Rozměry domu 18,15 x 12,75 m
Ener. standard "B" - velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Měsíční splátka
při financování Altabix
Cena domu
4 069 672 Kč
včetně DPH
Charakteristika
Rodinný dům MADEIRA reprezentuje příjemné bydlení s dispozicí, která zajišťuje maximální využítí podlahové plochy zaměřené na uživatelský komfort a kvalitu bydlení. Díky základnímu zónování na klidovou a společenskou zónu, přidruženým prostorům a množstvím uložných prostor představuje MADEIRA, kterou nabízíme taktéž ve variantách PLUS, KOMBI a EKO, kvalitní obytný prostor. Již v základním konceptu stavby byl kladen důraz na vytvoření vzdušného a moderního prostředí plného harmonie a funkčnosti. K samotnému rodinému domu je začleněno kryté parkovací stání, krytý vstup do objektu, krytá terasa i sklad zahradního nábytku a náčiní. Realizace tak nebude vyžadovat žádné další náklady na doplňkové stavby. Francouzská okna obytných místností a terasy zajišťují maximální kontakt se zahradou a slouží tak k vzájemné interakci mezi interiérem domu a exteriérem, který zvyšuje atraktivitu bydlení. Z hlediska tepelně technického bude objekt zařazen do kategorie „B“ - nízkoenergetický dům (v případě požadavků investora lze objekt realizovat jako pasivní dům s rekuperační jednotkou, případně s tepelným čerpadlem).
Dispoziční řešení
Při vstupu do domu vcházíme do zádveří s šatními skřněmi, na které navazuje WC, technická místnost a společenská zóna, kterou tvoří obývací pokoj a terasa, taktéž jídelna a kuchyň. Na spojovací chodbu navazuje ložnice, dva pokoje, druhá terasa a koupelna. V celém domě se nachází velké množství uložných prostor, které jsou nedílnou součástí každodenního užívání domu.

Virtuální prohlídka domu

Tento dům nabízíme také ve variantách

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.