RD Teramo
Dispozice 5+1
Zastavěná plocha 100,08 m2
Podlahová plocha 163,19 m2
Rozměry domu 10,70 x 9,90 m
Ener. standard "B" - velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Cena RD je kalkulována individuálně
Charakteristika
Dvoupodlažní rodinný dům TERAMO reprezentuje atraktivní a příjemné bydlení o velikosti dispozice 5+1. I zde se v návrhu pracovalo s maximálním využitím podlahové plochy zaměřené na uživatelský komfort a kvalitu bydlení. Díky základnímu zónování na klidovou a společenskou zónu, přidruženým prostorům a množstvím úložných prostor představuje dům kvalitní obytný prostor. V konceptu stavby byl kladen důraz na vytvoření vzdušného a moderního prostředí plného harmonie a funkčnosti. K samotnému rodinnému domu je začleněno kryté parkovací stání a vstup do objektu, sklad zahradního nábytku a náčiní a krytá terasa. Realizace tak nebude vyžadovat žádné další náklady na doplňkové stavby. Terasa otevírající se do zahrady zajišťuje maximální kontakt s přírodou a slouží tak k vzájemné interakci mezi interiérem domu a exteriérem, který zvyšuje hodnotu bydlení. Z hlediska tepelně technického bude objekt zařazen do kategorie „B“ - nízkoenergetický dům (v případě požadavků investora lze objekt realizovat jako pasivní dům s rekuperační jednotkou, případně tepelným čerpadlem).
Dispoziční řešení
Do domu vstupujeme přes kryté parkovací stání, na které navazuje zádveří a technická místnost. V přízemí se nachází koupelna, hlavní společenská zóna, tvořena obývacím pokojem, přilehlou terasou, taktéž jídelnou a kuchyní. Spojovací chodba a schodiště zajistí návaznost na klidovou zónu v druhém nadzemním podlaží. Zde najdeme dva pokoje, ložnici s přilehlou šatnou a koupelnu. V celém domě se nachází velké množství úložných prostor, které jsou nedílnou součástí každodenního užívání domu.

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.