RD Solo
Dispozice 3+1
Zastavěná plocha 126 m2
Podlahová plocha 107 m2
Rozměry domu 17,15 x 9,05 m
Ener. standard "B" - velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Standard provedení domu
Tento dům stavíme od 4 306 750 Kč
Zaujal Vás tento dům? Kontaktujte nás!
Charakteristika
Rodinný dům SOLO můžeme označit jako "ekonomickou" variantu bydlení pod značkou Altabix. Jedná se o přízemní dispozici 3+1, která má užitnou plochu přes 100 metrů čtverečních a garážové stání. Oblibu si získává především díky prostorně navrženému obývacímu pokoji s kuchyní. SOLO vnímáme jako ideál pro toho, kdo chce optimálně využít menší pozemek a komu vyhovuje "skromnější" dispozice. V základním provedení jsme jej projektovali jako dům s pultovou střechou, avšak může být dle přání zákazníka postaven i ve variantě s valbovou střešní konstrukcí, ale také ložnicí a koupelnou či šatnou navíc.

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.