RD Porto
Dispozice 4+kk
Zastavěná plocha 151,3 m2
Podlahová plocha 161,45 m2
Rozměry domu 12,8 x 15,2 m
Ener. standard "B" - velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Cena RD je kalkulována individuálně
Charakteristika
Rodinný dům PORTO je bezesporu velmi kvalitním představitelem komfortního bydlení. Dispozice 4+kk a garáž je koncipována tak, že objekt poskytuje bohaté množství úložných prostor. Jižní a západní krytí terasy zabraňuje vniku slunečních paprsků do objektu v teplých měsících, oproti tomu v měsících chladných je vpouští dovnitř a přispívá tak k pasivním ziskům objektu. Terasu lze odclonit od slunce i náporu hmyzu exteriérovými roletami či závěsy v jejím líci. Dům sám vytváří velmi kultivovaný výraz a pro své obyvatele uvolněné a dobře uspořádané životní prostředí. Technická, společenská a klidová zóna domu je přiměřeně oddělena a provozy tak přirozeně probíhají bez jakýchkoliv možných kolizí.
Dispoziční řešení
Prostorná technická místnost může být sloučena také s šatními skříněmi, což je vhodné, jelikož je umístěna vedle zádveří a zároveň je přístupná také z garáže. Samozřejmou součástí domu je také sklad nářadí, zahradního nábytku či sportovního náčiní, díky čemuž stavebník již nemusí na své zahradě přistavovat další objekty. Výstavbu rodinného domu PORTO lze doporučit v městské a příměstské zástavbě i samostatný objekt v oblastech vesnického typu, jejichž regulativy tento typ staveb akceptují.

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.