RD Palermo
Dispozice 4+1
Zastavěná plocha 131 m2
Podlahová plocha 169 m2
Rozměry domu 13,98 x 13,28 m
Ener. standard "B" - velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Cena RD je kalkulována individuálně
Charakteristika
Rodinný dům PALERMO představuje dvoupodlažní atraktivní bydlení o velikosti 4+1. Jeho dispozice je navržena tak, aby vznikl velmi komfortní prostor pro každodenní užívání s maximálním využitím podlahové plochy. Díky základnímu zónování na klidovou a společenskou zónu, přidruženým prostorům a množstvím úložných prostor nabízí kvalitní bydlení. Již v základním konceptu stavby byl kladen důraz na vytvoření vzdušného a moderního prostředí plného harmonie a funkčnosti. K rodinnému domu je možno začlenit kryté parkovací stání, které svou velikostí umožní i uskladnění zahradního nábytku a náčiní. Samotná realizace tak nebude vyžadovat žádné další náklady na doplňkové stavby. Dům maximálně aplikuje možnost kontaktu se zahradou, prosklené plochy francouzských oken z obytných místností jsou orientovány tak, aby objekt plně využíval maximum pasivních zisků ze sluneční energie, zejména v období od podzimu do jara. Z hlediska tepelně technického bude objekt zařazen do kategorie „B“ - nízkoenergetický dům (v případě požadavků investora lze objekt realizovat jako pasivní dům s rekuperační jednotkou, případně tepelným čerpadlem).
Dispoziční řešení
Při vstupu do domu vcházíme do zádveří s šatními skříněmi, na které navazuje technická místnost s další možností úložných prostor, chodba se schodištěm a WC. Společenskou zónu tvoří obývací pokoj s terasou a navazující jídelna s kuchyní. V prvním patře se také nachází ložnice rodičů s vlastní šatnou a koupelnou. Druhé nadzemní podlaží tvoří dvě ložnice, koupelna a komunikační prostor. Výstavbu rodinného domu PALERMO doporučujeme zejména v městské a příměstské zástavbě, hodí se však také i do venkovských oblastí, jejichž regulativy tento typ staveb akceptují.

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.