RD Osaka
Dispozice 4+1
Zastavěná plocha 149,37 m2
Podlahová plocha 124,09 m2
Rozměry domu 15,60 x 6,80 m
Ener. standard "B"- velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Cena RD je kalkulována individuálně
Charakteristika
Rodinný dům OSAKA o dispozici 4+1 představuje příjemné bydlení. Jeho dispozice je zaměřena na maximální uživatelský komfort, a to jak základním zónováním na klidovou zónu, společenskou zónu a přidružené prostory, tak množstvím úložných prostor ve všech částech domu. Přes veškeré své nesporné výhody má objekt zastavěnou plochu jen necelých necelých 150 m2! Již v základním konceptu stavby je začleněno kryté parkovací stání, krytý vstup do objektu, krytá terasa i sklad zahradního nábytku a náčiní. Samotná realizace tak nebude vyžadovat žádné další náklady na zmíněné doplňkové stavby. Z hlediska tepelně technického bude objekt zařazen do kategorie „B“, tedy nízkoenergetický (v případě požadavků investora lze objekt realizovat taktéž jako pasivní dům s rekuperační jednotkou, popř. tepelným čerpadlem). Objekt je v maximálním kontaktu se zahradou, prosklené plochy francouzských oken z obytných místností jsou maximálně orientovány směrem na jih, popřípadě na západ. Díky tomu objekt plně využívá pasivní zisky ze sluneční energie, zejména v období od podzimu do jara.
Dispoziční řešení
Ze zádveří s šatní skříní se vstupuje do chodby, volně navazující na klidovou i společenskou zónu, taktéž na kuchyni s jídelnou, přičemž obývací pokoj a jídelna volně přecházejí do kryté terasy. Klidová zóna je tvořena třemi ložnicemi a komfortní koupelnou s WC (druhé je odděleno). V technické místnosti i v ostatních částech domu se klade maximální důraz na množství úložných prostor, které jsou nedílnou součásti kvalitního bydlení, jehož představitelem rodinný dům OSAKA rozhodně je.

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.