RD Malmö
Dispozice 4+1
Zastavěná plocha 78,66 m2
Podlahová plocha 164,95 m2
Rozměry domu 12,34 x 12,81 m
Ener. standard "B" - velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Cena RD je kalkulována individuálně
Charakteristika
Rodinný dům MALMÖ je dvoupodlažní velmi komfortní rodinný dům o dispozici 4+1. V prvním podlaží poskytuje vedle kuchyně, jídelny, obývacího pokoje také bohaté sociální zázemí, šatní prostory a technické zázemí. Samozřejmou součástí této dispozice je i kryté parkovací stání a bohaté skladovací prostory sloužící pro nářadí, zahradní nábytek a další předměty (v zahradě pak není nutno budovat další zahradní domek). Na východní straně objektu je krytá terasa, která může sloužit například k sušení prádla.
Dispoziční řešení
Příjemně členěná dospozice interiéru na první pohled ukrývá prostornou kuchyň, zasunutou vpravo od vstupu. Vertikální dimenzi objektu dodává galerie nad jídelním stolem, zakončená střešním světlíkem. V prvním patře objektu jsou tři ložnice, koupelna a přilehlá šatna. Ložnice rodičů má svou vlastní šatnu, přístupnou pro každého z jejích uživatelů zvlášť. Výstavbu rodinného domu MALMÖ lze doporučit zejména v městské a příměstské zástavbě, zároveň lze objekt aplikovat ve venkovských oblastech, jejichž regulativy tento typ staveb akceptují.

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.