RD Lima
Dispozice 4+kk
Zastavěná plocha 149,85 m2
Podlahová plocha 125,85 m2
Rozměry domu 16,68 x 11,48 m
Ener. standard "B" - velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Cena RD je kalkulována individuálně
Charakteristika
Rodinný dům LIMA o dispozici 4+kk v sobě skýtá maximum komfortu přesto, že jeho zastavěná plocha je necelých 150 m2. Vedle praktické dispozice s maximálním množstvím úložných prostor je již v základním konceptu stavby začleněno kryté parkovací stání, krytý vstup do objektu, krytá terasa i sklad zahradního nábytku a náčiní. Samotná realizace tak nebude vyžadovat žádné další náklady na zmíněné doplňkové stavby. Z hlediska tepelně technického bude dům zařazen do kategorie „B“, tedy nízkoenergetický (v případě požadavků investora lze objekt realizovat taktéž jako pasivní dům s rekuperační jednotkou, popř. tepelným čerpadlem). Dům maximálně aplikuje možnost kontaktu se zahradou, prosklené plochy francouzských oken z obytných místností jsou téměř výhradně orientovány směrem na jih, popřípadě na západ. Díky tomu objekt plně využívá maximum pasivních zisků ze sluneční energie, zejména v období od podzimu do jara. Umístěn je v maximální možné blízkosti severní a východní hranice parcely tak, aby jižní a západní zahrada, jakožto pobytová plocha, byla maximálně využita.
Dispoziční řešení
Ze zádveří s šatní skříní se vstupuje do hlavního prostoru, volně navazujícího na obývací pokoj, taktéž na kuchyni s jídelnou, přičemž obývací pokoj a jídelna volně přecházejí do kryté terasy. Klidová zóna je tvořena třemi ložnicemi a komfortní koupelnou s WC (druhé je odděleno). V technické místnosti i v ostatních částech domu se klade maximální důraz na množství úložných prostor, které jsou nedílnou součásti kvalitního bydlení, což rodinný dům LIMA bezesporu představuje.

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.