RD Andorra
Dispozice 3+kk
Zastavěná plocha 106,08 2
Podlahová plocha 81,63 m2
Rozměry domu 15,60 x 6,80 m
Ener. standard "B" - velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Cena RD je kalkulována individuálně
Charakteristika
Rodinný dům ANDORRA o dispozici 3+kk představuje příjemné bydlení s maximálním využitím podlahové plochy zaměřené na uživatelský komfort a kvalitu bydlení. Přestože zastavěná plocha domu je méně než 110 m2, svým řádným zónováním obytných prostor zajišťuje dům velmi vzdušné a moderní prostředí. Vedle klidové a společenské zóny zde najdeme značné množství úložných prostor. K rodinnému domu je začleněno kryté parkovací stání, které svou velikostí umožní i uskladnění zahradního náčiní. Samotná realizace tak nebude vyžadovat žádné další náklady na doplňkové stavby. V rámci konceptu byl také kladen důraz na funkčnost a atraktivitu bydlení, proto ani zde nechybí krytá terasa, která umožňuje vzájemnou interakci mezi interiérem domu a zahradou. Z hlediska tepelně technického bude objekt zařazen do kategorie „B“ - nízkoenergetický dům (v případě požadavků investora lze objekt realizovat jako pasivní dům s rekuperační jednotkou, případně tepelným čerpadlem).
Dispoziční řešení
Přes krytý vstup navazující na parkovací stání vcházíme do zádveří s přístupem do technické místnosti a společenské zóny. Ta je tvořená obývacím pokojem s jídelnou, kuchyní a navazující terasou. Spojovací chodba tvoří komunikační prostor mezi klidovou zónou, kde se nachází ložnice rodičů se šatnou, pokoj a hygienické zázemí objektu. V celém domě se klade důraz na množství úložných prostor, které jsou nedílnou součástí každodenního užívání domu.

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.