RD Almere
Dispozice 4+1
Zastavěná plocha 80,74 m2
Podlahová plocha 123,66 m2
Rozměry domu 6,80 x 11,5 m
Ener. standard "B" - velmi úsporný dům
Teplo na vytápění do 50 kWh/m2/rok
Cena RD je kalkulována individuálně
Charakteristika
Dvoupodlažní rodinný dům ALMERE s dispozicí 4+1 představuje příjemné bydlení s maximálním využitím podlahové plochy zaměřené na uživatelský komfort a kvalitu bydlení. Přestože zastavěná plocha domu je méně než 100 m2, svým řádným zónováním obytných prostor uspořádaných ve dvou podlažích, zajišťuje rodinný dům velmi vzdušné a moderní prostředí. V rámci konceptu byl kladen důraz na funkčnost a atraktivitu bydlení, proto ani zde nechybí krytá terasa a značné množství francouzských oken, umožňující vzájemnou interakci mezi interiérem domu a exteriérem ve všech ročních obdobích. Z hlediska tepelně technického bude objekt zařazen do kategorie „B“ - nízkoenergetický dům (v případě požadavků investora lze objekt realizovat jako pasivní dům s rekuperační jednotkou, případně tepelným čerpadlem).
Dispoziční řešení
Přes krytý vstup vcházíme do zádveří s přístupem do technické místnosti a hlavního komunikačního prostoru, jehož součástí je také šatna pod schodištěm. Mimo pracovnu, koupelnu a kuchyň se v přízemí také nachází společenská zóna, kterou tvoří obývací pokoj s jídelnou a navazující terasa. V druhém nadzemním podlaží je umístěna klidová zóna tvořena ložnicí rodičů, dvěma šatnami, koupelnou a dětskými pokoji. Výstavbu rodinného domu ALMERE lze doporučit v městské a příměstské zástavbě i jako samostatný objekt v oblastech vesnického typu, jejichž regulativy tento typ staveb akceptují.

Jednotlivé rodinné domy z naší nabídky můžeme upravovat dle přání zákazníků. Drobnými úpravami lze měnit i počet místností. Tyto projekční úpravy jsou zdarma.

V rámci našich projektů rodinných domů zajišťujeme také realizaci přípojek inženýrských sítí, oplocení, zpevněných ploch apod. Nabízíme také vyřízení úřední dokumentace, jako je ohlášení stavby či stavební povolení včetně měření rizika pronikání půdního radonu.