Altabix – O starost míň…

Profesionalita. Stavíme domy, ve kterých se krásně a pohodlně bydlí. Naše filozofie proto stojí na dvou základních principech, kterými jsou profesionální a kvalitní práce od projekce přes výstavbu až po údržbu. Jsme tady zkrátka od toho, abychom vám poradili a pomohli s jakýmkoli problémem, otázkou a nejasností, kterých je kolem realizace nového domu celá řada.

Osobní přístup. Jednáme otevřeně a snažíme se hledat správné odpovědi na otázky a požadavky zákazníků. „To nejde a to neexistuje“ od nás neuslyšíte. Pojďme se bavit o tom, jak to udělat a jak přijít na to, aby se vaše sny o bydlení staly realitou. Domy umíme navrhovat, vybírat k nim vhodné pozemky, financovat, stavět, zařizovat jejich interiéry i zajišťovat komfortní provoz.

Zkušenosti. Díky dvacetiletému působení na trhu máme bohatou stavební praxi podloženou desítkami realizací. Poučky a teorie patří do učebnic, my jednáme formou konkrétních odpovědí a praktických znalostí. Ukážeme vám skutečné domy, a to až do posledního detailu. Naši projektanti rozumí návrhům, které uvedou v život naši šikovní stavbyvedoucí a řemeslníci všech profesí. A to není všechno. V našem centru vzorových domů se přesvědčíte třeba o tom, jak umíme dělat interiéry, proč věříme stavbám z cihel a proč si myslíme, že naše domy jsou volbou na celý život.

Variabilita. Nabízíme řešení, která jsou ověřena pozitivními referencemi našich zákazníků. Záleží nám na tom, aby každý dům přesně odrážel potřeby, možnosti a osobitost každého stavebníka. Naše nabídka typových domů je založena na variabilním uspořádání, které umožňuje měnit dispozice či třeba velikost a umístění jednotlivých místností.

Servis. Jsme vždy připraveni provést vás světem bydlení od počátečních představ až po předání hotového domu. Tím však pro nás společný příběh nekončí. S našimi klienty jsme zvyklí trávit hodně času, věnovat se jim individuálně, a tak vlastně přirozeně navazovat dlouhodobé mezilidské vztahy. Jako každý správný parťák se rádi postaráme o vaše pohodlí i tehdy, když už se v domě bydlí. Pomůžeme s jakoukoli údržbou, pro kterou dovedeme zajistit komplexní služby v nejvyšší kvalitě.

Prostě jeden velký servis a málo starostí. Právě to je Altabix!