Působení společnosti Altabix je úzce spojeno s úspěšnou stavební činností našeho majitele, pana Arnošta Iříka, který se už od 90. let zabývá výstavbou nejen rodinných domů. Jeho realizační firma Stavitelství SIZO s.r.o. nabízí komplexní služby v každém odvětví stavební branže.

V rámci celkového konceptu rádi říkáme, že SIZO jsou naše šikovné ruce, které kvalitně postaví veškeré projekty rodinných domů stvořené pod značkou Altabix. Což je naše nadstavba založená na projektantské a architektonické tvorbě, na kterou navazuje obchodní, finanční a facility servis.

Díky tomuto spojení oplýváme silou 100 vlastních zaměstnanců, kteří mají k dispozici to nejlepší technické vybavení a pracovní zázemí. S námi máte jistotu, že na každém projektu pracuje tým odborníků, kteří se vyznají v architektuře, projektování, stavební legislativě, realizaci domů i provedení interiérů.

Za 20 let existence naší společnosti jsme kromě sbírání zkušeností na tuzemském trhu dokázali obstát také v konkurenci zákaznicky náročných zemí, jako jsou Rakousko či Německo. Značku Altabix dnes jako symbol kvality znají v celkem sedmi evropských státech.

Proč Altabix

Profesionalita
Stavíme energeticky velmi úsporné rodinné domy, ve kterých se krásně a pohodlně bydlí. Naše filozofie stojí na profesionální a kvalitní práci od projekce přes výstavbu až po údržbu. Jsme tady zkrátka od toho, abychom poradili a dali odpověď na každou otázku, která se týká realizace vašeho nového domu.
Osobní přístup
Jednáme otevřeně a snažíme se hledat nejlepší řešení pro naše zákazníky. „To nejde“ od nás neuslyšíte. Pojďme se bavit o tom, jak to udělat, aby se vaše sny o bydlení staly realitou. Domy umíme navrhovat, vybírat k nim vhodné pozemky, financovat, stavět, zařizovat interiéry i zajišťovat komfortní provoz.
Zkušenosti
Na trhu působíme 20 let, takže máme bohatou stavební praxi podloženou stovkami realizací. Poučky a teorie patří do učebnic, my jednáme formou praktických znalostí. Naši projektanti rozumí návrhům, které uvedou v život šikovní stavbyvedoucí a řemeslníci. A to není všechno. Vysvětlíme vám, proč věříme stavbám z cihel a proč jsou domy Altabix volbou na celý život.
Variabilita
Nabízíme řešení, která jsou ověřena pozitivními referencemi našich zákazníků. Záleží nám na tom, aby každý dům přesně odrážel potřeby, možnosti a osobitost každého stavebníka. Naše nabídka rodinných domů je založena na projektech, které umožňují variabilně měnit dispozice, velikost a umístění jednotlivých místností.
Servis
Jsme připraveni provést vás světem bydlení od počátečních představ až po předání hotového domu. Tím však pro nás společný příběh nekončí. Našim klientům se věnujeme individuálně, a tak přirozeně navazujeme dlouhodobé vztahy. Jako každý správný parťák se rádi postaráme o vaše pohodlí, i když už bydlíte. Pomůžeme s jakoukoli údržbou, pro kterou zajistíme služby v nejvyšší kvalitě.
„Altabix, to je moderní a variabilní bydlení s nadstandardním servisem. S námi máte o starost míň!“
Naše motto
„Altabix, to je cihlový rodinný dům vybavený tepelným čerpadlem. S námi máte záruku energeticky velmi úsporného bydlení!“
Standard Altabix


Společenská odpovědnost

Záleží nám na tom, aby naše práce dělala radost nejen lidem, kteří bydlí v domech od Altabixu. Vnímáme naši společenskou odpovědnost a aktivně se zajímáme o to, jaký je a jaký by mohl být svět kolem nás. Proto podporujeme projekty, které mají přesah mimo naše profesní zaměření a které, jak věříme, pomáhají měnit život k lepšímu.