Rodinné domy Altabix

Stavíme rodinné domy podle vlastních projektů, které umíme variabilně a individuálně upravovat. Každá námi realizovaná stavba je originálem, který dovedeme díky odborné práci našich architektů, projektantů a řemeslníků přizpůsobit přesně vašim představám.

Proč Altabix

Profesionalita
Stavíme energeticky velmi úsporné rodinné domy, ve kterých se krásně a pohodlně bydlí. Naše filozofie stojí na profesionální a kvalitní práci od projekce přes výstavbu až po údržbu. Jsme tady zkrátka od toho, abychom poradili a dali odpověď na každou otázku, která se týká realizace vašeho nového domu.
Osobní přístup
Jednáme otevřeně a snažíme se hledat nejlepší řešení pro naše zákazníky. „To nejde“ od nás neuslyšíte. Pojďme se bavit o tom, jak to udělat, aby se vaše sny o bydlení staly realitou. Domy umíme navrhovat, vybírat k nim vhodné pozemky, financovat, stavět, zařizovat interiéry i zajišťovat komfortní provoz.
Zkušenosti
Na trhu působíme 21 let, takže máme bohatou stavební praxi podloženou stovkami realizací. Poučky a teorie patří do učebnic, my jednáme formou praktických znalostí. Naši projektanti rozumí návrhům, které uvedou v život šikovní stavbyvedoucí a řemeslníci. A to není všechno. Vysvětlíme vám, proč věříme stavbám z cihel a proč jsou domy Altabix volbou na celý život.
Variabilita
Nabízíme řešení, která jsou ověřena pozitivními referencemi našich zákazníků. Záleží nám na tom, aby každý dům přesně odrážel potřeby, možnosti a osobitost každého stavebníka. Naše nabídka rodinných domů je založena na projektech, které umožňují variabilně měnit dispozice, velikost a umístění jednotlivých místností.
Servis
Jsme připraveni provést vás světem bydlení od počátečních představ až po předání hotového domu. Tím však pro nás společný příběh nekončí. Našim klientům se věnujeme individuálně, a tak přirozeně navazujeme dlouhodobé vztahy. Jako každý správný parťák se rádi postaráme o vaše pohodlí, i když už bydlíte. Pomůžeme s jakoukoli údržbou, pro kterou zajistíme služby v nejvyšší kvalitě.

Názory našich zákazníků

„Dům od společnosti Altabix byl pro mne jasnou volbou. Hledal jsem řešení, které bude zahrnovat prostornou dispozici s možností vlastních úprav a energeticky úsporným provozem. Přesně to jsem v jejich nabídce našel.“
Petr Brno
„Na spolupráci s firmou Altabix nejvíce oceňuji otevřený lidský přístup a jednání se snahou co nejoptimálněji vyřešit všechny detaily. Stavba domu je náročná záležitost, kterou nám však vzájemná spolupráce značně usnadnila.“
Jan Praha
„Typový dům od Altabixu jsme si přizpůsobili podle našich představ, které byly o něco skromnější než varianta, která nás nejvíce oslovila. S bydlením jsme spokojeni po všech stránkách, a tak můžeme říct, že jsme si pro stavbu vybrali správného partnera.“
Jana Ostrava-Klimkovice
„V Altabix nám poradili s výběrem pozemku i financováním, čímž jsme byli velmi příjemně překvapeni. Rozhodující však pro nás byla prohlídka vzorového domu. Tam jsme si uvědomili, že právě takové bydlení nejlépe odpovídá našemu vkusu.“
Martin Ostrava

Hledáte kvalitní a energeticky velmi úsporné bydlení za rozumnou cenu?

Naše projekty překračují hranice

Máme za sebou projekty v sedmi zemích Evropy. Stavby a realizace Altabix můžete najít v České republice, na Slovensku, v Polsku, Německu, Rakousku, Španělsku a Portugalsku.

Staňte se majitelem domu Altabix

Altabix je na trhu již 21 let. Mluví za nás fakta.

0
postavených domů
0
dokončených projektů
0
zemí působnosti
0
certifikátů a ocenění

Napište nám, jsme tu pro vás.

Víme, že stavět dům je velká životní událost. Náš tým Altabixu je připraven provést Vás celým procesem tak, abyste při předání klíčů od domu věděli, že teď jste doma.

Jen tehdy se podepíšeme pod naši práci.