Facility management aneb vše potřebné na jednom místě

Jedním z důvodů, proč si nás zákazníci oblíbili, je naše schopnost pomoci za jakékoli situace. To, že jsme připraveni provést vás světem bydlení od počátečních představ až po předání hotového domu, rozhodně není tečka společného příběhu.

Potřebujete pro vaši už zabydlenou domácnost pravidelný úklid, jistotu kvalitního servisu nebo hledáte někoho, kdo by skvěle zvládl péči o zahradu? Žádný problém! Jako správní parťáci rádi pomůžeme s jakoukoli údržbou či opravou, pro kterou zajistíme služby v nejvyšší kvalitě.

Ptáte se, proč vlastně nabízíme tyto služby? Pokud má nové bydlení fungovat a přinášet radost i do budoucna, není možné podcenit údržbu a péči, ať už v podobě oprav, revizí, kontrol či úklidu. U větších staveb je dnes investice do tzv. "facility managementu" a optimalizace provozu zcela běžná. U rodinných domů to však platí také, protože i v nich lze díky profesionálním službám snížit provozní náklady, lépe využívat prostor a prodloužit životnost majetku.

Důležité je jasné nastavení požadavků na jednotlivé úkony údržby a správy vašeho domu a možnost kontroly a hodnocení kvality odvedených služeb.

Úklidové služby

Úklidové služby pravidelně či jednorázově potřebuje prakticky každá domácnost. Jsme schopni se přizpůsobit vašim představám a také úklid provádět přesně na míru díky speciálnímu programu Altabix.

Péče o zahradu

Samostatnou kapitolou bydlení v rodinném domě je péče o zahradu, kterou rozhodně netvoří jenom trávník. Naše zahradnické služby jsou na nejvyšší úrovni díky spolupráci s opravdovými profesionály.

Pult centrální ochrany

Myslíme také na vaše bezpečí. Proto jsme ve spolupráci s našimi partnery připravili nabídku dálkové elektronické ostrahy vašeho nového rodinného domu Altabix prostřednictvím pultu centrální ochrany.