Vy nám to opravdu postavíte? Ano, postavíme!

By Tomas Svoboda In Novinky Altabix No comments

Co si budeme povídat, asi každý z nás má rád milá překvapení. Nejinak tomu je u našich zákazníků, kteří při osobních jednáních ohledně nového bydlení stále častěji kvitují jednu zásadní věc. Jakou? Altabix jako jedna z mála firem na trhu dokáže domy projektovat a postavit zároveň.

„Vy nám to i postavíte? Tak to jste asi jediní,“ taková bývá reakce během jednání, když se dostaneme k tomu, co všechno můžeme pro úspěšný průběh celého projektu udělat.

Ano, rodinné domy opravdu stavíme, a to často, rádi a kvalitně. U nás v Altabixu garantujeme zajištění prací všech stavebních profesí a samozřejmostí je také plná technická vybavenost v podobě stavebních strojů, mechanizace či nářadí. Díky tomu jsou naše služby opravdu komplexní.

S klidem můžete zapomenout na stresující shánění řemeslníků i na obavy, zda vůbec svoji práci zvládnou. Zatímco u jiných se často kvalita a odpovědnost ztratí v neprůhledném řetězci různých subdodavatelů, Altabix staví na síle vlastních personálních i technických kapacit.

Naši stavaři z firmy Stavitelství SIZO, která patří našemu majiteli Arnoštu Iříkovi, za sebou mají od roku 2004 spoustu zkušeností a referencí včetně velmi prestižních staveb. Proto s námi máte jistotu, že rodinné domy Altabix stavějí profesionálové, na které se můžete vždy spolehnout!