Pokračujeme v rozšiřování našeho portfolia rodinných domů

By Tomas Svoboda In Novinky Altabix No comments

Postupnými kroky dál směřujeme k vytvoření zcela nové řady rodinných domů značky Altabix. Ve spolupráci s naší architektkou pracujeme na novinkách v portfoliu cihlových rodinných domů.

Našim zákazníkům chceme nabídnout ucelenou řadu 12 moderních nízkoenergetických domů, které budou splňovat ty nejnáročnější představy a požadavky. Zkrátka bydlení odpovídající trendům 21. století.

Jednotlivé domy včetně jejich technických parametrů a charakteristiky postupně doplňujeme do našeho portfolia, jehož základ vychází z variabilních projektů, které lze upravovat dle individuálních přání a potřeb každého stavebníka.

Původní a pro značku Altabix již tradiční domy, jako jsou TIPO a TRIO, rozšiřujeme o zcela nové projekty. Díky nim následně vytvoříme unikátní nabídku, v níž prozatím pro jednotlivé domy používáme pracovní označení s čísly (např. rodinný dům Altabix 1, 2, 3 atd.).

Věříme, že už první vizualizace nových domů zaujmou a že se ve finální verzi stanou tou nejlepší odpovědí na otázky všech, kteří dosud marně hledají bydlení s moderním architektonickým stylem, designovými prvky a úsporným konceptem. A to vše za finančně velmi příznivých podmínek.

Aktuální nabídku našich domů najdete v sekci RODINNÉ DOMY.