Chystáme nový projekt rodinného domu. Podívejte se, jak bude vypadat!

By Tomas Svoboda In Novinky Altabix No comments

Osvědčenou řadu našich variabilních projektů cihlových rodinných domů již brzy rozšíří nový přírůstek. Pro letošní stavební sezónu chystáme uvedení dalšího moderního domu v unikátním pojetí značky Altabix.

Již nyní se díky prvním vizualizacím můžete seznámit s jeho koncepcí, která vychází z principu přízemního bydlení s nadstandardním prostorovým řešením. Novému rodinnému domu Altabix budou dominovat velkorysé prosklené plochy a vtipné provedení nosné rámové konstrukce s přesahem, který vše schová „pod jednu střechu“.

Ve vnitřním uspořádání zachováváme podobně jako u jiných projektů důraz na velký centrální společenský prostor zahrnující obývací pokoj a kuchyni. Podle vašich individuálních přání pak rádi vyřešíme finální umístění i dispozice jednotlivých místností. Praktické i atraktivní vnější prvky zahrnují zastřešené stání pro auto i terasu krytou přesahem ploché střechy.

Věříme, že nový projekt ideálně sedí do naší řady variabilních rodinných domů Altabix, které splňují ty nejnáročnější požadavky na moderní bydlení podle současných trendů. Díky úspěchům našich projektů, z nichž si zákazníci oblíbili například TIPO, TRIO či QUATTRO, máme mnoho cenných zkušeností, na které budeme s patřičným zápalem pro nové věci navazovat.