Altabix 2017: Spustili jsme pro vás nový web a připravujeme řadu dalších novinek!

By Tomas Svoboda In Novinky Altabix No comments

Každá společnost či firma prochází vývojem, který by měl vždy směřovat ke stále lepším a kvalitnějším službám. Platí to obzvláště v oboru výstavby rodinných domů, kde jsou zákazníci nároční a přirozeně očekávají, že za svoji životní investici dostanou něco více, než je běžný standard. Právě na myšlence nabídnou více, než je obvyklé, stojí filozofie společnosti Altabix.

S rokem 2017 jsme se rozhodli spustit nové webové stránky, které budou prezentovat jak nový a moderní vzhled našeho „brandu“, tak i celkový přístup k zákazníkům. Tedy otevřený, přátelský a mířící na společný cíl, kterým je bezstarostná stavba rodinného domu. Naši stavební činnost vímáme jako jednu velkou službu, která pomáhá příjemně zvládnout celý proces od projektu, přes realizaci až po údržbu nového bydlení.

V tomto směru máme pro naše zákazníky připraveno celé spektrum služeb, které chceme i do budoucna dále rozšiřovat a zapojovat do nich co nejvíce odborníků. Už nyní se však pod značkou Altabix koncentrují profesionálové, kteří se specializují na práci v oblasti architektury, projektování, designu interiérů, stavební legislativy, obchodu, financování či facility managementu.

V této souvislosti je pro nás velice důležitá otázka komunikace s veřejností, kterou budeme o našich novinkách a plánech pravidelně informovat prostřednictvím webových stránek a sociálních sítí Facebook a Instagram.

Nový „drive“ nám s rokem 2017 ovšem dávají také strukturální změny ve společnosti, která je na trhu již od roku 1996. Věříme, že základ vytvořený dlouholetými zkušenostmi se nám bude dařit rozvíjet tak, aby se značka Altabix stala lídrem (nejen) v projektech velmi úsporných cihlových rodinných domů, které lze variabilně upravovat dle přání zákazníků. Ti se již brzy mohou těšit na další nové projekty, kterými rozšíříme naše stávající portfolio.

Jsme přesvědčeni, že potenciál pro další rozvoj v segmentu kvalitní individuální i developerské výstavby je velký, a to jak v našem „mateřském“ Moravskoslezském kraji, tak i v ostatních regionech.

Na úspěšnou spolupráci se těší váš tým Altabix!